OG

841 140 141 info@og.cz

Menu

OG Workshop 2011, Morava – Velké Bílovice

OG Workshop 2011, Morava – Velké Bílovice

By In Aktuality On 1.11.2012


Přijměte srdečné pozvání na další z řady workshopů, které si pro Vás připravila společnost Orange & Green. Akce se uskuteční 22.11. 2011, tentokráte v areálu vinařství Stanislava Mádla ve Velkých Bílovicich.

Připraven je bohatý přednáškový program, ve kterém se dozvíte spoustu zajímavého. Představeny budou novinky z řady Lenovo – nové tablety a ultrabooky. Veřejný a privátní OG Cloud představí služby datového centra a poví více k virtualizaci. Dále se dozvíte více k IBM – zálohování a Tivoli FastBack nebo jak tisknout rychleji, bezpečněji a levněji s tiskárnami Kyocera. Nebudou chybět informace, jak zabezpečit vaše data a přístup na noteboocích a PC pomocí WinMagic a Intel AntiThef technologie. V neposlední řadě bude prostor pro odborné konzultace se specialisty a chybět nebudou ani fyzické ukázky zařízení.

Na večer se s námi vydáte do místních sklepů na prohlídku a ochutnávku vybraných moravských vín Stanislava Mádla. Chybět nebudou samozřemě ani vína svatomartinská. Celé dění zakončí posvícenské hody se svatomartinskou husičkou a jinými dietními specialitami, přátelské posezení a samozřejmě lahodné lahodné víno.

Těšíme se na Vaši účast!


Related Posts

Comments are closed here.