OG

841 140 141 info@og.cz

Menu

Záchrana dat

Obnovení ztráty dat způsobené viry, mechanickým poškozením, apod.

Došlo na vašem PC k havárii a přišli jste o všechna data? Byla na disku důležitá osobní data, nebo účetní data nezbytná pro běh vaší organizace? Nezoufejte. Ztráta dat nemusí být neřešitelným problémem.

Společnost OG Vám nabízí službu, která je přesně tím, co potřebujete. Záchranu dat z poškozených pevných disků. Záchranou Vašich dat Vám pomůžeme ušetřit mnoho času a nemálo finančních prostředků. Obnovujeme ztráty dat způsobené viry, lidskou chybou, mechanickým poškozením či přírodní katastrofou.

Za dobu, co tuto službu nabízíme, se nám už podařilo zachránit tisíce gigabytů dat z více než 260 disků. Procentuální úspěšnost obnovení dat je 82 %. Podstatnou část ze zbytku tvoří disky, které se již pokoušel někdo neodborně opravit. Obnova dat je velmi náročný a nesmírně choulostivý proces, který by měl být svěřen výhradně do rukou profesionálů. Sebemenší amatérský zásah může mít za následek nevratnou ztrátu dat nebo neúnosné navýšení ceny za opravu. Proto pro zabezpečení rychlé a spolehlivé obnovy nás v první řadě kontaktujte. S využitím našich vědomostí obnovíme Vaše ztracená data rychle a profesionálně.

Pro bližší informace a odhad ceny kontaktujte nejbližší pobočku.