OG

841 140 141 info@og.cz

Menu

Orange & Green je hlavním partnerem ICT Sailing Teamu

25.2.2009

Společnost Orange & Green je hlavním partnerem závodní posádky složené z ICT profesionálů „ICT Sailing Team“, který se zúčastní Velikonoční regaty 2009 v termínu 28. 3. 09 – 4. 4. 2009.

Velikonoční regata 09 je již desátým ročníkem náročného českého námořního „off-shore“ závodu, který se jezdí na dvě navigační etapy o celkové délce přibližně 350 NM (Biograd – Dubrovnik a zpět).

Závod se pojede na lodích Bavaria 42 Match s typicky 7 – 8 člennými posádkami.

Ve středu 25. března vyrazí ICT Sailing Team do chorvatského Biogradu, kde následující den posádka převezme loď a vyrazí na moře, dopilovat týmovou spolupráci a taktiku. 29. 3. 2009 odstartuje z chorvatského Biogradu samotný závod, kde ICT Sailing Team změří na moři své síly společně s dalšími 20ti posádkami. Konec závodu, který v těžkém a studeném jarním počasí obvykle důkladně prověří lodě i posádky, je plánovaný na 3. 4. 2009, opět v Biogradu. Současně se závodní flotilou poplují celou regatu dvě doprovodné lodě, připravené zasáhnout v případě nouze a zároveň dohlížející na soutěžní pravidla.

Skipperem týmu je Pavel Kraus, CEO Orange & Green.
Hlavními partnery ICT Sailing Teamu jsou kromě OG, společnost Belkin.

Více informací o ICT Sailing Teamu najdete na www.ictregatta.cz, o akci Velikonoční regata 09 naleznete na www.velikonocniregata.cz

O společnosti Orange & Green:

Orange & Green (dále jen OG) je přední český dodavatel IT řešení, poradenská firma a systémový integrátor. Své služby poskytuje prostřednictvím autorizovaných zastoupení po celé ČR. Stěžejními komoditami jsou dodávky hardware a software, groupwarového systému OG serverBox, zálohovacích systémů a outsourcing IT.

OG je nová značka na trhu (od roku 2003), která ale disponuje know-how a dalšímu benefity svých zakladatelů, kteří spolu podnikají v IT již od 90.let (1991). Klienti OG působí na různých trzích, vč. energetiky, financí, stavebnictví a veřejného sektoru. Souhrnný obrat skupiny OG přesahuje 200 milionů Kč ročně. Orange & Green je autorizovaným obchodním a servisním partnerem IBM a LENOVO.

Společnost lze najít na Internetu na www.og.cz.