OG

841 140 141 info@og.cz

Menu

Otevření kontaktního centra společnosti Lenovo v Plzni

22.11.2005

Společnost Lenovo Czech Republic ve spolupráci se společností Orange & Green slavnostně představuje své již druhé kontaktní a servisní centrum s názvem ThinkCentre, které se nachází na adrese Tylova 27 v Plzni. Veřejnost bude moci tento unikátní prostor společností Lenovo a Orange & Green, druhý v Evropě, navštívit od 23.11.2005.

První kontaktní a servisní centrum ThinkCentre, které bylo pro veřejnost otevřeno 24.10.2005 ve spolupráci se společností MacSource, se nachází na adrese Bělehradská 68, Praha 2.

„Jsme rádi, že díky kontaktním centrům můžeme nabídku našich produktů ještě více přiblížit i našim mimopražským zákazníkům. Návštěvníci ThinkCentre budou mít jedinečnou možnost se v prostředí, které plně odpovídá strategii naší společnosti, v klidu a s kvalitním odborným poradenstvím blíže seznámit s našimi produkty,“ řekl Petr Toman, generální ředitel Lenovo Czech Republic.

„Koncept kontaktních bodů nám jako obchodním partnerům společnosti Lenovo umožní přímý a každodenní styk s koncovými uživateli a všemi zájemci o technologie a produkty této společnosti,“ hodnotí přínos ThinkCentre generální ředitel společnosti Orange & Green pan Pavel Kraus.

Na otevření ThinkCentre se podílela i společnost Intel. „Digitální zábava a výpočetní technika zasahují do života každého z nás. Jsme proto rádi, že se můžeme podílet na projektu, který každému umožní seznámit se s novinkami z této oblasti,“ řekl Martin Drdul, Market Development Manager společnosti Intel.

Kontaktní body ThinkCentre slouží široké veřejnosti především jako servisní a konzultační střediska. Zájemci o produkty společnosti Lenovo tak mají možnost se v moderním designovém prostředí seznámit s produktovým portfoliem, přesvědčit se o kvalitách nabízených výrobků a služeb a načerpat potřebné informace o aktuálních nabídkách. Po otevření kontaktních center v Praze a nyní i v Plzni je do konce tohoto roku dalším městem v plánu Brno. V průběhu příštího roku budou tato centra otevřena i v dalších významných městech České republiky.

Koncepci reprezentativních center ThinkCentre představila společnost Lenovo Czech Republic i v rámci veletrhu Invex 2005. Expozice byla odbornou porotou nominována do druhého kola soutěže AURA 2005 – efektivní veletržní účast v kategorii II (expozice o rozloze 51 – 100 m2). Porotu oslovila mimořádně kvalitní aplikace brand/corporate identity a ucelené řešení, které utkví v paměti.

Vizuální koncept ThinkCentre byl navržen architektonickým studiem oooox architects, které sdružuje mladé nezávislé architekty. Jakub Vala, Radka Zedníková a Lenka Gulánová se tak zasloužili o vytvoření unikátního prostoru, který bude postupně otevřen i v dalších koutech České republiky.