OG

841 140 141 info@og.cz

Menu

Vážení zákazníci,

8.9.2003

Vážení zákazníci,

potkalo nás to, co mnohé z vás ve všedním životě. Nejprve drobná nedorozumění, která přešla ve zcela odlišný způsob pohledu na zásadní otázky společného bytí. V rodinách se taková situace, když už k ní dojde, řeší rozvodem. Něco podobného jsme s naší bývalou značkou museli řešit i my. Na jedné straně její vlastník, na straně druhé my, prodejní a servisní síť.

V normální rodině by mělo být zájmem obou rodičů, aby rozvod co nejméně poznamenal děti. V našem případě jsme udělali všechno pro to, aby změnu nepocítil zákazník. A pokud ano, tak aby ji pocítil jako zájem nás o to, aby dostával kvalitnější, rychlejší a komplexnější služby.

Dnes se vám prezentuje nová značka Orange & Green. A tak, jako jsou výrazné naše barvy, chceme být výraznými hráči v informačních technologiích i my. Mnozí se známe osobně, poskytujeme vám už řadu let naše služby. Chceme vám dát ta nejlepší, spolehlivá zařízení a dobré ceny. Na to jste byli zvyklí. Oproti minulosti však chceme přidat. V kvalitě, rychlosti, šířce služeb. Některé změny, například v prodejnách, poznáte rychle. Jiné přijdou zvolna, ale budou ve výsledku výraznější, než ty, viditelné na první pohled.

Začali jsme nový život. Jsme plni optimismu, tak už to na startu bývá. Naším zájmem je, aby stejně optimističtí jste byli, při spolupráci s námi, i vy. Děkujeme vám.

Pavel Kraus

ředitel společnosti Orange & Green Solutions, s.r.o