OG

841 140 141 info@og.cz

Menu

Další úspěch PC řady OG Home

5.12.2003

Již několik posledních let patří největší prosincový test v časopisu PC Magazine počítačovým sestavám. Letošního testu (PC Magazine 12/2003) se zúčastnilo celkem 31 sestav a mezi nimi nechyběla ani sestava společnosti Orange & Green – OG Home 411.
Právě tato sestava byla vybrána redaktory PC Magazinu jako nejlepší ve své kategorii a získala tak ocenění Editors’ Choice, které je časopisem udělováno na základě pečlivého testování, srovnáváním s konkurenty, přihlédnutí k situaci na trhu a nastupujícím trendům.
Sestava OG Home 411 zaujala svým perfektním zpracováním, dobrým poměrem ve srovnání cena/výkon, možností připojení dvou monitorů již v základní konfiguraci a v neposlední řadě i skvělými předpoklady pro další rozšíření pro náročnější uživatele (ať již upgradem konfigurace při koupi, či kdykoliv v budoucnu) aniž by se tím zvyšovaly nutné počáteční náklady.
Věříme, že kvalitu této i dalších sestav z portfolia firmy Orange & Green oceníte spolu s redaktory PC Magazinu také vy, jako spokojení zákazníci.