OG

841 140 141 info@og.cz

Menu

Orange & Green na Invexu 2008

16.10.2008

Společnost Orange & Green na letošním veletrhu Invex, konaném ve dnech 6.-9. října 2008, představila kompletní portfolio produktů, obchodního partnera OG, společnosti Lenovo. Dále zálohovací řešení s produkty Tivoli společnosti IBM, inovovaný OG serverBox, bezpečný modulární grouware systém, CIBS, komplexní informační a dohledový systém pro ISP s CRM a ERP prvky, včetně modulů pro řízení, OG hotSpot – systém pro poskytování datových služeb a Internetu ve veřejných prostorách a další služby a řešení od OG.

Hlavním tahákem expozice byla nová řada notebooků Lenovo SL pro domácnosti a malé organizace a ThinkPady s internetem uvnitř. Modely s integrovaným UMTS/GPRS/EDGE modemem a SIM kartou s předplaceným internetem na 12 měsíců, dostupné exklusivně v síti Orange & Green.

Letošní expozice byla obohacena doprovodným programem pro novináře a VIP zákazníky OG a Lenovo, pořádaném na ERP fóru, kde byly představeny novinky u OG a Lenova, s následnou ochutnávkou moravských vín s občerstvením a cimbálovou muzikou.

O společnosti Orange & Green

Orange & Green (dále jen OG) je přední český dodavatel IT řešení, poradenská firma a systémový integrátor. Své služby poskytuje prostřednictvím autorizovaných zastoupení po celé ČR. Stěžejními komoditami jsou dodávky hardware a software, groupwarového systému OG serverBox, zálohovacích systémů a outsourcing IT.

OG je nová značka na trhu (od roku 2003), která ale disponuje know-how a dalšímu benefity svých zakladatelů, kteří spolu podnikají v IT již od 90.let (1991). Klienti OG působí na různých trzích, vč. energetiky, financí, stavebnictví a veřejného sektoru. Souhrnný obrat skupiny OG přesahuje 200 milionů Kč ročně. Orange & Green je autorizovaným obchodním a servisním partnerem IBM a LENOVO.
Společnost lze najít na Internetu na www.og.cz