OG

841 140 141 info@og.cz

Menu

Orange & Green na LinuxExpo 2006

6.4.2006

Společnost Orange & Green, významný dodavatel výpočetní techniky a informačních technologií se sítí autorizovaných zastoupení na území celé ČR, si Vás dovoluje pozvat na šestý ročník konference a výstavy LinuxExpo 2006, kterého se stejně jako v loňském roce účastní. Tentokrát se společnost Orange & Green bude prezentovat v rámci stánku hlavního partnera celé akce – společnosti IBM. Zde se budete moci seznámit s částí portfolia společnosti jako jsou např. serverové a storage technologie, softwarové řešení Tivoli apod.

LinuxExpo se koná v Praze v hotelu Olympik 10. – 12. dubna. Stejně jako v předchozích ročnících je první den určen pro zvané a odborné návštěvníky (business day) a další dva dny jsou již otevřeny pro širokou veřejnost

Na letošní konferenci máte opět možnost navštívit řadu zajímavých přednášek – půldenní blok přednášek bude například věnován operačnímu systému Red Hat Enterprise Linux, Ministerstvo informatiky ČR zase připravilo konferenci na téma Open Goverment 2006 o využívání otevřeného softwaru a podpoře otevřených formátů ve veřejné správě ČR. Vzhledem k omezené kapacitě přednáškových místností doporučujeme zaregistrovat si místa na tomto doprovodném programu dopředu. Registrací můžete také získat volnou vstupenku na dny určené pro veřejnost.

Více o výstavě LinuxExpo 2006 naleznete na stránkách www.linuxexpo.cz